Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,55 zł , zmiana od tamtej pory: 44,35%

Re: Astarta czy kernel?

Zgłoś do moderatora
obstawiam 5% taki scenariusz pt śmiertelnie chory świr, naszprycowany sterydami , osobowości podobna do Hitlera czyli narcyzm złośliwy. Nie znający słowa porażka, błąd. Zabije albo siebie albo innych. Niby sie mówi ze guzik jest dobrze zabezpiezony i to nie Putin decyduje tylko ze to Rosja tu się moze okazać ze jest drugi guzik..myślę ze w tedy zamkną giełdy światowe. Żeby uspokoić sytuację. Przynajmniej było by to z sensem..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,31% 32,55 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.