Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: 47,30%

Re: Astarta czy kernel?

Zgłoś do moderatora
Tylko ze mówimy o ukr, byłem tam trochę i koneksje układy, korupcja
Które też trzeba brać pod uwagę. Idealistą nie jestem..I fundamenty , wskaźniki to jedno a możliwości dobrych kontaktów na nowe tereny czy wygrywanie przetargów na fundusze unijne to inna sprawa. Po wojnie będzie tania ziemia, spółki będą kupować, kernel już tak sugerował a wiadomo że nie będzie to wszystko kryształowo czyste. Kernel pakuje kasę na wojnę jak szalony , kupuję drony, samochody, pewnie też broń i to też trzeba brać pod uwagę. Inaczej giełdę ogarniali by księgowi i spece od raportów

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -2,39% 32,70 2023-05-31 17:02:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.