Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: 46,62%

Re: Astarta czy kernel?

Zgłoś do moderatora
Każdy ma swoje przewidywania. Można mieć i Kernel i Astarte, nie widzę najmniejszego problemu.

Ja wstrzymuje się z ostatecznymi zakupami i czekam na kolejna ofensywę rosyjską, bo to nie będzie tak że Ukraińcy wszędzie będą trzymali front, tylko na pewno z któregoś kierunku przyjdzie załamanie. Pytanie jak głębokie i w którym miejscu. Jak się ustabilizuje sytuacja, to wtedy zrobię ostatnie zakupy przed kontratakiem analizując jak sprawa wygląda i z Kernelem i Astartą. Jednak osobiście stawiam na Astartę. Patrząc z perspektywy korupcji powiazań itd. nie wątpię, że oni tez maja jakieś kompetencje w tym zakresie, tak jak Kernel, skoro utrzymali się tyle na rynku;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 0,31% 32,55 2023-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.