Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,20 zł , zmiana od tamtej pory: 47,30%

Re: Astarta czy kernel?

Zgłoś do moderatora
Wystarczy poczytać ile terenów i zasobów straciła Astarta a ile Kernel na tej wojnie i będziesz miał odpowiedź. Jak chcesz poznać potencjał to google translate i ukraińskie strony przeglądaj, nikt na talerzu ci nie poda informacji.

Zresztą już po samych raportach widać jaka jest kondycja finansowa obydwu spółek. Skoro masz wątpliwości czy spółka która przynosi obecnie zyski jest lepsza czy grosza od tej gdzie są straty, to o czym gadamy?

Potencjału Kenrla nie odbudje w dwa lata po wojnie bo po pierwsze Ukraińcy musza odbić wszystkie tereny a po drugie kredyty teraz drogie, to nawet jak im ich ktoś udzieli, to spłata będzie pożerała lwia część zysku.

P.S.
Poza tym na giełdzie konkrety mają mniejsze znaczenie niż emocje. Obstawiam, że po zawarciu pokoju zarówno Kernel jak i Astarta będą grane niezależnie od rzeczywistej wartości i perspektyw. Widać, ze inwestorzy lubią grać na Kernelu u nas, bez patrzenia na fundamenty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -2,39% 32,70 2023-05-31 17:02:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.