...a ja tu jestem świeżak 15 lat w plecy z 60% 15 tyś nigdy nie dało sie wyjsc na czysto nawet nie wspomnę o tym iż ten pan H...obraca moja kasą. W przeciągu 2 wychodzę po stracie bo mam zyski gdzie indziej i zaleje podatek tym szambem .Przestrzegam wszystkich przed Atlantisem,Fonem Resbudem tym co jest związane z Patro,Kajtkows...i i innymi Estończykami..!!!!
Pozdrawiam .