Owszem, większość portfela mam na NC. I tu zarabiam w krótkim średnim terminie. Na GPW też udało mi się bardzo dobrze w tym roku zarobić. Zainkasowałem sporo pieniędzy na Mabionie z chwilą pierwszej informacji w lutym/marcu o współpracy o Novavax. Nie wszedłem idealnie w dołek i nie sprzedałem na górce, ale aż do dzisiaj mam kilkaset tysięcy generalnie udało się zrobić.
Tu mnie przyciągnęły właśnie wskaźniki (tfu), niedoszacowane spółki stalowe ich kursy oraz i ich rekordowe wyniki finansowe. A jako że GPW jest poważniejsza od NewConnect myślałem że tu będą bezpieczne rajdy - coś a la Mabion.
Oh jak bardzo się pomyliłem. I tak tu już jestem z ponad pół roku, no ale niestety, nie da się zawsze i na wszystkim zarobić...