Na śmieciach można dużo zarobić, ale prawdziwe śmieci są na New Connect. Tam się zarabia na sprzedaży marzeń, listach intencyjnych, termsheetach i bankructwach.
Ale tam poza brakiem logiki są chętni, są kupujący, jest spółdzielnia która pompuje kurs. Są emocje i dzieje się.
A tu może i jest logika i te twoje magiczne wskaźniki ale nie ma tego wszystkiego co wymieniłem co jest potrzebne do kursu. I raczej nie spodziewam się żeby było.
I nie opowiadaj bzdur ze tu może być 100% bo zobaczysz że jak to ruszy to na 10 zł będzie pierwszy zrzut, 10,50 i być może dociągnie do 11 złotych ale wtedy to Brdzie takie wyzwalanie że system giełdowy nieogarnięte ilości zleceń PKC