Dziwna argumentacja, to na New Connect mogą być mega wzrosty pod nic, ale tutaj nie ma szans nawet na 100% przy takich wskaźnikach?
Interesujące jest co robisz na takiej spółce, która daje niska stopę zwrotu, skoro tyle gwiazd czeka na ciebie na NC;)
Aż chciałoby się przekleić posty z takiego Asbisa rok temu. Kropka w kropkę identyczna argumentacja. Chyba już powoli zbliżamy się do punktu krytycznego gdzie nadzieja umarła i zacznie się w końcu cos dziać. Obstawiam, że zacznie się po Nowym Roku. W końcu po co pompować kurs i sprzedawać akcje w grudniu, żeby płacić 19% podatku w kwietniu? Już lepiej poczekać te półtorej miesiąca. Pomijam już, że zakończy się skup akcji od Konsorcjum Stali i może w końcu dowiemy się co Zarząd zamierza z nimi zrobić.
No ale może zacznie się już po IIIQ jak poprawią się przepływy pieniężne tak jak uważa Arthurius. Zobaczymy.