Takim śmieciem, który spadał non stop z 70 do 10 zł była 18 miesięcy temu Astarta. Załadowałem tego śmiecia pod korek i nie żałuję. Myślicie, że na śmieciach nie da się zarobić? Otóż jesteście w błędzie. To jeden z najlepszych, najpewniejszych i najbardziej zyskownych biznesów :). Wystarczy że w raporcie za IIIQ 2021 Bowim wykaże przyzwoite przepływy finansowe. Jak Szamanom z twittera i innych płatnych serwisów spadną klapki z oczu, będą się tutaj działy cuda-wianki. A z obecnego wskaźnika C/Z = 0,88 może błyskawicznie odbić ponad 100%.