Możliwe...
Ale za oceanem akcje utrzymuja się przy 19 centach, obrót prawie 4 miliony akcji.. Dziś to pierwszy dzień paniki, niektórzy są zmuszeni sprzedawać z różnych powodów..
Jednak firma nie idzie do likwidacji a będzie ratowana, nie sądzę by anulowano akcje..
Trzeba przyznać że są jednak chętni do kupowania, myśle że jest duże prawdopodobieństwo mocnego odreagowania kurs w przeciągu 2 tygodni.
Ciekawe jaka będzie końcówka w Stanach dziś wieczorem :)