Ja nie zachęcam do kupna, bo ryzyko jest dyże...
Ale....
Kto w takim razie kupuje akcje? Pytanie przede wyszstkim dotyczy USA.
Jeśli akcje nie bedą notowane to średnia z 6 miesięcy będzie wysoka :)
Jaśli akcje mają być anulowane to dlaczego taki obrót, sprzedanych akcje jest zawsze tyle samo co kupionych :)