Dnia 2016-03-30 o godz. 22:20 ~wredny napisał(a):
> nie tylko dlatego , że ja mam długą (i pewnie kilka banków inwestycyjnych) .. no i jeśli wzrośnie do 25$ to kupię może wreszcie Jaguara ??:)
Waść mość, a co z tym DAS AUTO? co to za wizja ze szklanej kuli. Powiem wam drodzy koledzy, że ja dostrzegam szansę i polecam się przyjrzeć ITX - target-35Eur. Możliwe nawet przekroczenie w tym roku. Trzeba popatrzeć na ich wyniki, wyniki konkurencji H&M etc. To taki APPLE ale w innej branży. Co z tym AG? AU faktycznie w trendzie wzrostowym. Czy to głębsza myśl, że kolorówka pójdzie w górę? Obraz ogólny mi psuje COPPER i zejście poniżej ważnego wsparcia. HM?