Forum Forex +Dodaj wątek

Ag! tłenty fajf?

Zgłoś do moderatora
nie tylko dlatego , że ja mam długą (i pewnie kilka banków inwestycyjnych) .. no i jeśli wzrośnie do 25$ to kupię może wreszcie Jaguara ??:)