Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Ag! tłenty fajf?

Zgłoś do moderatora
Dysponujesz może wykresami od BAXa dla GC i SI żeby poprzeglądać w różnych czasówkach ?

ciekawe czy zejdzie jeszcze bliżej 14,50 żeby zwiększyć pozycję na L?  U kogo masz longa i jaka dźwignia? Ja się zastanawiam nad INTLSLV12955