Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Ag! tłenty fajf?

Zgłoś do moderatora
I jak z tym srebrem wredny? Ja się tak zastanawiam jak to ma rosnąć przy osłabiającym się dolarze? Prośba do Baxa o wykres, jeśli nie srebra to chociaż złota :-) pozdrawiam