apropos akcjonariatu to podpisuje sie pod tym obiema rękoma.... na advadisie jest za duzy free float a akcjonariat zagubiony jak dzieci we mgle... 2 akcje za 20 groszy niszczą okazje na odbicie.
Co do reszty... myśle ze coś odbijemy. Może uda sie do konca roku 0.20-0.25 groszy.
Moze chochoły zreflektują sie jutro... i zaczną kupować po 11 groszy. Dobrze było zamknać tydzień na 12 groszach i systematycznie utrzymwyać wzrosty 1 grosz na tydzien-dwa.
90% free float powoduje ze ktoś za 50 tyś (a moze nawet wystarzy 25 tyś) PLN może bawić się kursem w ciągu sesji -/+ 20% jak chce, reszta śledzi tylko wykres i wywala akcje z potężną stratą (minimum 10%) a ktoś zbiera za 0.1 PLN.
To fajny przypadek do podręcznika. Szczególnie ze kapitalizacja spólki to obecnie tylko 20 mln PLN.