hurt-detal. Można pisać dużo o twoim zachowaniu. Tylko po co...? Czym ty się żywisz na tym forum? Im więcej przeciwsatawnych głupot napiszesz? O ile ten nick należy do tego samego właściciela należy - nie chce mi się sprawadzać... Masz kompleks widocznie, który tu leczysz, póbując niektórym robić wodę z mózgu, nie ważne w którą stronę... Forum to jest takie miesce, w którym niektórzy pisząc się spełniają, nie wiedząc jak inaczej się pokazać... BRAWO