Panie drgi o jakiej połowie Polski ty piszesz jak oddziałów jeszcze ok 12 a to i tak nie koniec zamykania nastepnych???? A obroty na jeszcze otwartych hurtowniach są żenujące a to za sprawą braku podstawowych produktów szybko rotujacych!!!
A o zyskach Panowie i Panie naprawde zapomnijcie i proszę zejść na ziemie!!!!!
Zycze wszystkiego dobrego Państwu