cos mi tu nie gra przez ostatni kwartal tylko ponad 80 tys .przychodu majac prawie polowe Polski Panie Prezesie cos tu jest nie tak na malych sklepikach sa wyzsze zyski a wy hurtownie nie potraficie zarobic wiec wyglada na to ,ze macie za duza rozbuchana administracje po prostu musicie ciac koszty i wywalic polowe zarzadu po co wam tylu madrych ,ktorzy nie potrafia zarzadzac i obsluge nie ja bede uczyc zarabiania ja mam swoja mala firme i jakos wychodze na plus a wy przy takie duzej firmie i tylu zarobionych pieniadzach od akcjonariuszy ledwie dyszeci wywalic wszystkich ktozy slizgaja sie na nas najwyzsza pora zrodic porzadek