A co on może wam pomóc, siedzicie na śmieciu groszowym na którym jest duża różnica % pomiędzy ceną kupna i sprzedaży co nie skłania do zakupu, płynnośc jest tylko w jedną stronę, czyli w dół bo sami mielicie tym śmieciem ze sobą bo wam śmierdzi w portfelu. Nowi inwestorzy nie będą tego na pewno kupować bo i tak mają większość i mogą robić co im się podoba, czyli sprzedać adv swoje śmieci za zawyżoną cenę, żeby odzyskać zainwestowane pieniądze.
Krótko mówiąc jesteście skazani na sukces. hehehe
Pozdro