aby uspokoic rynek akcji na spolce nalezaloby podac przyblizone dane za 2 kw. a tak to dalej bedziemy sie bujac w obecnych granicach do konca sierpnia tylko tak sobie mysle czy to nie sa specjalne zagrania bo jest niemozliwoscia jest aby firma nie osiagala choc minimalnych zyskow latem a mamy juz pol roku za soba i wszystko zgadza sie ,ze wychodzi na prosta tylko czemu akcje spadaja oj ten nasz prezes niebardzo kwapi sie z wypowiedziami dla nas