jak nie masz o czym napisać, to wymieniasz spółki, o których cos słyszałes i mi je przypisujesz? mozesz tak pisać - tyle twojego, wymień wiecej dołujących spółek.
To takie typowe infantylne odreagowywanie takich jak ty - bo i tak nie wiesz ani wiedzieć nie będziesz, które spółki miałem, mam lub miec będę. Ale zabawnie czytać twe sfustrowane fantazje hejterka
o 6 zetach na dacie marzysz od 2 lat
I przeciez to ty onegdaj błagałeś, by ci wytłumaczono, jaka jest różnica między skupem a scalaniem. Poduczyłeś się? juz wiesz jak jest ze skupem daty?
Infantylnie próbujesz mnie obrazić? próbuj, próbuj!
To akurat ciebie kompromituje a nie mnie, bo nie umiesz merytorycznie o spółce pisać, tylko hejtersko o tych, którzy maja inne zdanie o spólce niż ty.
Nawet wykresu nie umiesz zinterpretować, nie patrzysz na wolumeny i obroty.
Nie masz dystansu do spółki i nie potrafisz bezemocjonalnie dyskutować.