Dnia 2016-04-26 o godz. 08:41 ~nowy napisał(a):
> Tutaj brakuje już nawet podawczy tlenu. Data bez perspektyw na duże wzrosty. Wykres a Ty jak to widzisz tą sytuację ?
jak widzisz, jednak są trzepakowi podawacze tlenu - właśnie podali znowu kropelkę (aż 15 akcji!)...
szukanie naiwnych do zrobienia w puzon trwa nieustannie...