Dnia 2016-04-26 o godz. 08:41 ~nowy napisał(a):
> Tutaj brakuje już nawet podawczy tlenu. Data bez perspektyw na duże wzrosty. Wykres a Ty jak to widzisz tą sytuację ?
podawacze są jeszcze, ale zmęczeni i przyczajeni, bo sami widzą (np. ostatnie 2 sesje - gdzie przez kilka godzin było zero transakcji),
że tylko oni nakręcaja wolumen i coraz częściej są zaskakiwani nagłym wywaleniem przez kogoś, kto jest zmeczony tymi gierkami w podbitki
gdyby nie to i gdyby nie coraz gorsza reputacja giełdowa MCI oraz wpływ tomka na datę, moze juz dawno byłoby lepiej
była sztuczna pompka pod wyniki i zapowiedź dywidendy - po jednej sesji z mega wolumenem 180 K nie było potem ani jednej, która by sięgnęła choćby połowy tego wolumenu
kurs jest tam, gdzie jest,
zainteresowanie spółką zerowe od dawna,
nieliczni pocieszają się dywidendą, ale wciąż nie wszyscy nawet z dywidendą wychodzą na plus,
obawy o nagłe wysypanie akcji przez mci wciąż są w tle,
niedawno był skup akcji, a teraz już emisja warrantów...
banan tego nie lubi,
spółka dla rynku wciąż jakby nieprzewidywalna i nietransparentna mimo powolnej poprawy wyników
wyniki zaś to jedno, a popyt na walor (niezależnie od fundamentów) to co innego
to samo z mci
technicy prawdopodobnie wysypali sie ostatnio na poziomie 3,75 - 3,79
reszta, związana iluzjami i węzłem mażeńskim ze spółką wciąż czeka i zaklina rzeczywistość
na tych właśnie liczą podawacze tlenu...