wykres od kiedy jestem na tym forum to też tu byłeś, pisałeś o podawaniu tlenu łyżeczką a potem poszły konie po betonie na 4,4x
ale nie ważne, nie chodzi mi by się odgryzać. Miałeś rację w pewnych sprawach i potrafię to przyznać. Giełda jest od zarabiania i tracenia. Konia z rzędem temu kto tylko zarabia... w takie rzeczy nie wierzę. Poza tym dlaczego uważasz że ja źle robię ? zainwestowałem w datę kilka lat temu, zebrałem kilka dywidend, mam średni zysk roczny ponad 10% dla mnie i dla wielu którzy są w dacie od kilku lat jest super. Nawet Ci którzy weszli w datę w okolicach 3zł mają bardzo dobrze. Jedynie kłopot mają lub już nie ci co weszli ca samej górce ale co z tego, na action jak ktoś wszedł po 50 zł a wielu jest takich to ja nie bardzo widzę by nawet odzyskali co mieli w ciągu 2-3 lat ale kto wie. Giełda jest wielką niewiadomą każdy może coś tam sobie przewidywać.