na wet po wielkości dzisijszych transakcji widać, jak jakiś spekulancik z trzepaka mieli akcyjkami, byle utrzymać kurs
http://at.biznesradar.pl/54c7644c836c6c2a2faa5c6f44c31726.png
po co to robi? na pewno nie bezinteresownie, tylko czeka, az z lewej nazbiera się jak największy wolumen
jeśli obkupił się w okolicach 3,0x - 3,1x w ilość do ok. 20 K,
to nie ma wyjścia, tylko musi mielić i grać na czas, by zwabić jak najwięcej z lewej,
aby zarobić kilkanaście procent
ale ma problem, bo od czasu do czasu inni wywalają, zbijają mu kurs i musi wtedy znów podbijać i czekać...
i tak ta zabawa trwa...