wszystko zależy od BEP. Jeśli będzie na sensownym poziomie , na co liczę to wolumen 0.5mln w miesiąc na wszystkich platformach biorę w ciemno. Oznaczałoby to 20mln zysku na projekcie dla samego Oml, a warto zauważyć , że Lotf z Cigames robił BEP- wątpliwy zresztą -w 2.5 roku, Cronos po blisko roku sprzedaży nadal się nie zwrócił ,The Alters podobnie, a SR z Creepy po ponad 5 miesiącach jest w ok.85%,ale tam zwrot jest pewny , bo to Early Access. Jeśli VM zwróci się w miesiąc będzie to najszybszy zwrot większych gier od czasu CO2 , który był uznanym IP i w rzeczywistości tam zwrot również jest pogmatwany , bo nadal robią Dlc , które sprzedali z góry ....To pokazałoby wysoką wartość IP VM i samego studia ,czyli Oml. Biznesowo powyżej wartości wymienionych powyżej 11bit, Cig czy Bloobera... Pewnie podział 200tys.PC / 300tys.konsole plus pudełka .