To zacznij kupować bo cię te zyski ominą.....
już tak spadło że ile jeszcze może ....... właściwie już nie może .... dno dan 6-7zł było przewidywane i oto jest,
akurat na świecie widzimy co się dzieje ..... ważne że w tym banku akcjonariat to nie drobni gracze więc nic wielkiego tutaj sie nie wydarzy przy czym dużym graczom nerwy nie puszczają i mogę czekać na wzrost latami..... i dlatego jak ktoś ma kruche emocje to niech nie kupuje a ci poważniejsi za dwa lata będą zadowoleni ....