Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,67 zł , zmiana od tamtej pory: -12,73%
Alfie, co do ostatniego akapitu to się nie zgodzę. Tam nie było za bardzo co poprawiać, bo spółka w poprzednim profilu działalności już tylko musiała ograniczać koszty. To nie jest poprawa wskaźników zysku tylko niwelowanie skali strat. Obecnie wiele zależy od tego, jak szybko zdołają przekroczyć próg rentowności z marką 8belle. Liczę, że p. Sylwia uczyni cuda jeśli chodź o marketing, choć zarazem trzeba pamiętać, że dużo gracze (wiecie o kogo głównie chodzi ) mogą zaryzykować czasowe obniżenie marż nawet na ujemnej. Ten rok moim zdaniem to czas na budowanie nowej marki. W przyszłym chciałbym już zobaczyć zysk. Może w okolicy 1 mln. Jeśli będzie rósł systematycznie, to w kolejnych latach może być już bardzo ładnie. Taka sugestia dla osób, które są bliżej firmy, że może warto by od 4 kwartału wprowadzić espi z miesięcznymi wynikami sprzedaży (jak np. w Esotiq).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HILANDER 1,75% 2,33 2025-09-22 15:02:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.