Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,80 zł , zmiana od tamtej pory: -51,46%

Re: 5 sesji do zaliczki dywidendy

Zgłoś do moderatora
Zaptaszam na Pragma Faktoring - jest ogloszone wezwanie przez fundusz Enterprise Inwestors, z duza szansa na podniesienie ceny w wezwaniu. Cena rynkowa jest 1-2% ponizej ceny wezwania, wiec nie mozna stracic a w sytuacji podniesienia ceny przez fundusz, do zarobienia jest 10-20%.

Inna ciekawa spolka do przesiadki po dywidendzie to Summa Linguae, fundusz przejal pakiet 80%, pewnie bedzie wezwanie, w miedzyczasie spolka szybko sie rozwija, dzis oglosili przejecie innej spolki z branzy tlumaczen w Wielkiej Brytanii, to kolejne przejecie po Kanadzie i USA.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,33% 14,95 2021-07-30 12:12:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.