Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,80 zł , zmiana od tamtej pory: -52,99%

Re: 5 sesji do zaliczki dywidendy

Zgłoś do moderatora
Przepraszam, ale co ma mnie wywalić? Przecież to jak przykładowo jako pierwszy podałem tu info, że jest zgoda UOKiK i wtedy kurs wzrósł o 17%. Uwierz mi, całkiem dobrze wiem w co inwestuję, zdradzę ci też tajemnicę...raport roczny w marcu 2021 pokaże ok 236 mln zysku netto, ale cicho sza....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,33% 14,95 2021-07-30 12:12:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.