Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,80 zł , zmiana od tamtej pory: -51,62%

Re: 5 sesji do zaliczki dywidendy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-12-16 o godz. 11:03 ~ddd napisał(a):
> Obowiązuje zasada D+2, musisz mieć akcje na koniec notowań 18 grudnia by nabyć prawo do dywidendy

No właśnie .....dzięki za odpowiedź...
Nie rozumiem, co Wy piszecie o odcięciu dywidendy od ceny akcji......nie ma czegoś takiego ...O Prawa poboru tak..jest odciecie, ale od dywidendy to już wycenia rynek....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,67% 14,90 2021-08-03 15:00:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.