Nic nie zarobili bo kurs przez ponad 3 lata stał w miejscu, tylko w tym roku przez 2 miesiace wywindował kurs do 2zl i Wam wcisnęli akcje a pozniej zbili kurs na grosze . Teraz sie kupuje akcje fon jak są na samym dołku a nie na gorce. To co sprzedali Wam powyżej 1zl teraz odkupują po 22 grosze i pózniej bedzie sru do góry i wciskanie akcji Wam znów na gorce . Celowo zrobili po lewej stronie małe kupno aby doszczętnie wystraszyć i odebrać akcje bo nie długo zbliża sie mocna podbitka do góry .Dla myślących. radze sprzedać sobie samemu i zrobić stratę tak jak ten gość dzisaj a na plusie już bedzie w grudniu i sprzeda w styczniu, bedzie miał stratę i zysk .Godzina” W” na focie mocno sie zbliża .