dobrze piszesz-widze że powoli rozmawiam z kimś konkretnym-ich strategia na tym polega -mają wiele takich spółek i miljony głupków inwestycyjnych na wszystkich spółkacz jak powciskają papier nawet za grosze mają dziesiątki a nawet setki tysięcy realnej gotówki-potem znowu jakieś emisje-ludzie zostają z zapisami elektronicznymi oni z kasą policz w skali miesiąca roku jakie to są miljony-amber gold to pikuś przy tych cwaniak...... i wszystko z literą prawa a gdzje ABW stare prawo jak za czasów PO PSL jak się ucina do spółki do CZECH itp