Trochę Ci współczuję. Ale przecież na forach jest pełno wpisów, żeby nie tańczyć z Parówką.
Prawie zawsze się to tak kończy. Nieliczni zarabiają, tylko tacy co wiedzą kiedy wyjść z zastawionej pułapki.
Niestety nauka kosztuje. W Twoim przypadku zapłaciłeś wysoką cenę.
Większość z tych, co to siedzą na parówkowych produktach, to dzieciaki co mają wpakowane po kilka tysięcy.
Niech tracą, będą mądrzejsi...