A może coś merytorycznie?
Robiłem sobie niedawno szczegółowy przegląd kilku spółek potencjalnie perspektywicznych. Między innymi Eko. Przegląd dla Eko wypadł bardzo słabo. Fundamentalnie kompletny brak mocnych punktów.
Oczywiście, gdyby nadeszła WIELKA HOSSA to może i Eko by wzrósł 2-3 razy (wtedy firmy z perspektywami wzrosły by 4-6 razy). Ale ja w taką hossę nie wierzę, nie widzę dla niej paliwa.