Dnia 2017-03-28 o godz. 07:45 ~abc napisał(a):
> a moze i szybciej :)
> > I nie tylko ja tu zamierzam tyle zarobić !!!
> > Pzdr normalnych
to jasne jest was wielu :-))
i wszyscy z pewnością zarobicie
pokolenie samuL, zioło też zarabiali, przy 45 zł piali o 200 a nawet 400
co mamy, spółka ledwo dyszy, emisje ratunkowe, inwestora brak, strata skonsolidowana?