Dnia 2017-03-28 o godz. 08:13 ~mk_garbage napisał(a):
> Dnia 2017-03-28 o godz. 07:45 ~abc napisał(a):
> > a moze i szybciej :)
> > > I nie tylko ja tu zamierzam tyle zarobić !!!
> > > Pzdr normalnych
>
> to jasne jest was wielu :-))
> i wszyscy z pewnością zarobicie
>
> pokolenie samuL, zioło też zarabiali, przy 45 zł piali o 200 a nawet 400
> co mamy, spółka ledwo dyszy, emisje ratunkowe, inwestora brak, strata skonsolidowana?
ale można i tak
jedyny na świecie taki zakład , unikalny produkt o zmiennych parametrach na życzenie klienta, strategiczny inwestor i zagwarantowana sprzedaż wszystkiego na pniu budowa kolejnych zakładów