Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,52 zł , zmiana od tamtej pory: 5,38%
Pytanie do części merytorycznej tego forum, jeżeli jeszcze tu jakaś istnieje, bo sam nie jestem pewien, nie będąc księgowym. Co jest bardziej opłacalne dla CCC z punktu widzenia finansowego ?
1 .Przejmują GR, umarzają długi, wrzucają to w koszty uzyskania przychodu tym samym obniżając podstawę do opodatkowania.
2. Nie przejmują GR, nasyłają komornika, GR wiadomo spłacić nie może, następuje egzekucja (pewnie to trochę trwa), przejmują prawo do znaku, maszyny itp. CCC tworzy odpis na należności i wrzuca to pewnie w pozostałe koszty finansowe.

Punkt 2 jest gorszy dla CCC czasowo i w pewien sposób wizerunkowo, ale czy finansowo / księgowo będzie to miało jakieś dodatkowe aspekty ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GINOROSSI 1,48% 0,55 2019-07-08 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.