Kurs powoli spada co tydzień o kilka groszy.
Przewiduję w poniedziałek otwarcie 0,12, rozebranie 0,12 i lekkie zrzuty na 0,11 a pod koniec tygodnia rozebranie 0,11 i delikatne zrzuty na 0,10 i podejrzewam że tam się zatrzyma aż do prawa poboru.
Pisaliście o odcięciu, po spadku do 0,10 kurs pomniejszony o wartość prawa poboru będzie 0,08 i kiszenie aż do wejścia emisji.
Tak to widzę po tym co tu się dzieje od kilku tygodni.