Taki ma sens że leszcze stratę uśrednią i wywalą w rynek a ci co stoją dostaną akcje jeszcze taniej.
Co 3,4 dni drobni przez te wyrzucanie akcji zbijają kurs. Wczoraj zaczęli wyrzucać po 12 ,jak tylko liczba zmaleje na 12gr to w panice wywali reszta i znów o grosz niżej i tak w koło. Co drugi niema pojęcia co to jest prawo poboru, jak mu akcje odetną to będzie zaskoczony i wywali wszystko co ma,tak to działa,sprytnie ale logicznie i bez wysiłku dostaną tanio papier.