Dnia 2016-05-28 o godz. 12:14 ~max napisał(a):
> czyli lepiej sprzedać pp i poczekać na odcięcie? i dopiero wtedy kupić?
A komu sprzedasz znajdziesz chętnych o ile będa notowane a w to wątpię. Kurs sam się osówa co jakiś czas o kilka groszy, po 12 jest wywalanie tylko patrzeć jak panicznie wywalą resztę i zacznie sie rozbieranie 11. Za tydzień to lekko 10 gr bedzie kurs, 11 w porywach a po 9 zaczną się znów wywalania.
Nikt emisji nie wezmie z leszczy bo na rynku do tego czasu bedzie miał to samo lub taniej a grubasy jak zaczna walic w rynek to nawet 5 moze byc w miesiac, dostana w rozliczeniu jak to na newwalku bwa i po 5 beda do przodu.
poniedzialek 12 z prawej i tu niema co sie kolorowac to logiczne.