Dnia 2016-05-28 o godz. 14:59 ~MAX napisał(a):
> no ale skoro kurs ma się osunąć do 8 i niżej, to po co druk po 10.
> kto to wezmie, skoro będzie niżej? zarząd taki głupi?
Dostaną akcje jak za pol darmo albo w rozliczeniu, pytanie czy wogole za nie zapłącą i obojetnie po ile wywala to są do przodu.
Leszcze zaczna usredniac emisją i wywalac co spowoduje panikę i szybką lawinę, proste i logiczne.
Emisja to spadek kursu, prosciej sie nie da