Cześć,
mam pytanie jak może wyglądać w praktyce przejęcie tej spółki.
Załóżmy że akcje urosną do tego 1mld$ Mamy zrobione x4 z obecnej ceny i pojawia się kupiec, zarząd sprzedaje. W takim razie wszystkich mniejszościowych też wytną z akcji wskutek wezwania i mamy zrobione x4, czy jest dla nas dalsza szansa na jakiś sensowny wzrost?
Pozdrawiam