Kajtek, z tego co pamiętam kiedyś napisałeś bardzo ciekawe zestawienie kapitalizacji poszczególnych spółek z Gamedevu. Jeśli nadal prowadzisz to zestawienie, to może byłbyś tak uprzejmy i je wrzucił. Odkąd zarobiłem 30k na CFG podczas ostatniej falki wzrostowej z okolic 9 zł, zdążyłem już przegrać 10k na innych (węgla mi się zachciało ;). Czuję, że warto wrócić co najmniej na CFG (perspektywy po porządkach) i Varsav (ich gra o pszczółce wygląda genialnie i jest wręcz stworzona na konsole dla dzieciaków).