CFG to pewniak bo wszystko co najgorsze mamy za tu zasoba.Nikt już poniżej kursu nie chce sprzedawać, teraz potrzeba tylko pozytywnych impulsów, żeby poszło w górę. A w czerwcu powinno ich nie zabraknąć. Fundament to cierpliwość i założenie, że jestem tu na dłużej a napewno zarobie.