Uważaj na Varsav, jeżeli zamknięcie będzie poniżej 2.5zł może polecieć 2.3zł lub nawet 2zł. Pewnie będzie podbitka pod targi, a potem mocny zrzut. Jak pod pszczołę radziłbym sobie poczekać lub wejść na krótko.
Jak kupisz teraz vars/cig/cfg/cherry to baardzo małe szanse że stracisz - pamiętaj aby wytrwać minima (vars - 2zł, cfg - 10.80zł, cherry - 40zł, cig - 0.95zł) Jak kupisz i wytrzymasz czasowy zlot (czarny scenariusz) to zarobisz.
Pozdrawiam