CFG nie leci od bardzo długiego czasu. Siedzę i czekam az mi dadzą po 12 i nikt nie chce. Jest to bardzo frustrujące - moglibyście sie wysypać iść na farm albo gdzieś indziej. Musiałem już kupować po 13 zł. Najlepsze będzie jak zakrwawi gamedev - tu dalej nie będzie lecieć - ba wręcz wzrosty będą po infach które nas czakają. Ale dawac akcyjki po 12 proszę!!!