Za niedługo firmy energetyczne a własciwie Operatorzy Systemu Dystrybucyjnego będa publikowac roczne wyniki w przyłączeniach mikroinstalacji oraz wiekszych podmiotów do sieci. Czy ktos dysponuje danymi ile takowych zostało wykonanych dzieki produktowi finansowemu o nazwie prosument 2. Mysle że to bedzie dobra miara mitycznego pierwiasta eko w dobrze zapowiadającym sie trędzie. Co wy na to? Będzie sie czym pochwalić? Jak myslicie?