Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,57 zł , zmiana od tamtej pory: 7,88%

Potwierdzone MEGA MEGA INFO INFO !!!

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/DTP-S-A-Ujawnienie-opoznionej-informacji-poufnej-7287430.html

Czy zdajecie sobie sprawe jakie jest to ważne info dla nas inwestorów :) to ze jest cisza na forum i nikt o tym nie pisze to oznacza ze ulica nie ma za wiele papieru, a akcje znajdują się w jednych silnych rękach.

Moim skromnym zdaniem rynek windykacji jest bardzo perspektywiczny i dochodowy a wskaźniki poszczególnych spółke są zaniżone. Coraz głośniej robi się o spółkach działających w tej branży

Jestem przekonany ze to tylko kwestia czasu kiedy ludzie zaczną się bić o akcje spółek windykacyjnych bo co w obecnej sytuacji mamy inwestować ? banki , surowce ?

Osobiście nie wierze w przypadki ostatnie duze obroty na spółce to nie przypadek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DTP 0,00% 4,93 2016-05-19 15:33:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.